Каліфорнійські друзі

У квітні 2023 року наша школа отримала цікавий лист-пропозицію від учнів однієї зі шкіл із Каліфорнії, Nevada city, які запропонували дружбу за листуванням. Учні нашої школи із захопленням читали ці листи! Вони познайомились із восьмикласниками із Nevada city, дізнались про їхні родини, домашніх тварин, улюблені справи та захоплення. Під керівництвом вчителя англійської мови Кантур Світлани Миколаївни учні четвертих класів написали листи у відповідь, також розповіли про свої родини та вподобання. А ще учні 4-Б класу написали колективний лист про життя нашої школи, про благодійний Ярмарок та день Вишиванки. У відповідь ми отримали фото наших друзів за листуванням. Наші учні отримали позитивні емоції та досвід у листуванні!