Міжрегіональний семінар-тренінг “Play Lab”

20 березня 2019 року на базі початкової школи №334 Дарницького району м.Києва відбувся міжрегіональний семінар-тренінг «Play Lab» з обміну досвідом для педагогів 2-х класів пілотних закладів загальної середньої освіти НУШ Чернігівської, Харківської, Житомирської, Київської області та м.Києва. Захід пройшов за підтримки благодійного фонду The LEGO Foundation (Данія) та за участі керівника освітніх проектів The LEGO Foundation в Україні Оксани Роми. У рамках Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» педагоги пілотних закладів освіти разом з тренерами The LEGO Foundation в Україні Світланою Бондар (Київ), Галиною Малевич (Київ) та Ганною Шваровою (Харків) взяли участь у тренінгах з впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес із застосуванням навчальних наборів LEGO.