Enter your keyword

Новини

День космонавтики

День космонавтики

У щорічний День космонавтики, 12 квітня, наші маленькі мандрівники здійснили космічну подорож до жителів сусідніх планет –  інопланетян. Дізналися про таємний Всесвіт та виробляли чудернацьких істот з інших планет.

“Мишкові миші”

“Мишкові миші”

Вітаємо театральну студію “Овація” (керівник – Трубчаніна Ірина Вікторівна) з ІІ місцем у районному огляді-конкурсі дитячих театральних колективів закладів освіти “Срібне джерело”. З 11 представлених вистав наші артисти були наймолодшими і отримали спеціальну грамоту у номінації  “Відкриття року”!

Конкурс “Жива планета”

Конкурс “Жива планета”

Вітаємо ученицю 3-Б класу Іваненко Діану з зайнятим ІІІ місцем у районному конкурсі “Жива планета” в номінації “Екомалюнок або екоплакат”!

“КРОК ДО ЗІРОК” – змагання з бойового хортингу

“КРОК ДО ЗІРОК” – змагання з бойового хортингу

Вітаємо учнів нашої школи, переможців та призерів змагань з бойового хортингу! (тренер – Гречана Л.О.) Хойман Френсіс 2 місце Місевра Тимофій 3 місце Бойко Олексій 2 місце Понирко Олександр 1 місце Сімакова Аліса 2 місце Романов Тихон 3 місце Швець Євген 2 місце Лук’янець Данило 1місце Рибак Стелла-Марія 1місце Фесенко Антоніна 2 місце  

масляна

масляна

У нашій школі відзначали масляну. Масляна, Масниця, Колодій  і не тільки – традиційне східнослов’янське, зокрема й українське, свято, що відзначається протягом тижня перед великим постом.

“Розкажу казку за бубликів в’язку”

“Розкажу казку за бубликів в’язку”

Вітаємо переможців щорічного шкільного літературного конкурсу “Розкажу казку за бубликів в’язку”! І місце – Федоренко Дмитро (3-В), ІІ місце – Дмитревич Андрій (3-Б), ІІІ місце – Ярмоленко Олександр (3-Д); І місце – Мовчан Діана (4-Б), ІІ місце – Дячок Іван (4-А), ІІІ місце – Парфененко Філіп (4-В).  

“Ukraine – USA”

“Ukraine – USA”

Першокласники нашої школи з нетерпінням чекали і, нарешті, вперше отримали відповіді на їх листи від учнів із-за кордону, Невада Сіті, Каліфорнія. Діти дуже зраділи цій звістці. І вже написали листи своїм новим друзям, в яких розповіли про домашніх улюбленців та свої захоплення. Також отримали відеоподяку за привітання із святами, яке надсилали перед Різдвом. Учні із […]