“Епідемія” читання

Зовсім недавно у нашій школі почала функціонувати бібліотека, а сьогодні вже багато учнів стали її активними відвідувачами та завзятими читачами! Діти читають, діляться своїми враженнями, обговорюють прочитане, приводять своїх друзів. Із задоволенням відвідують бібліотечні уроки та бібліотечні читання!

На відзначення видатних подій у бібліотеці проходять тематичні заходи. Постійно оновлюються діючі та періодичні виставки книг. А головне те, що захоплення читанням поширюється! Радіємо разом з вами, оскільки росте «здорова конкуренція» смартфонам!

Також дякуємо усім, хто долучився до шкільної благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом». Завдяки зусиллям завідувача бібліотеки Погрібняк Людмили Михайлівни, батьків, учнів та вчителів фонд художньої літератури у школі нині налічує майже 500 книг!

Давайте разом підтримаємо цю благородну «епідемію» читання!