Авто  Перемоги!

Авто Перемоги!

У рамках виставки ComAutoTrans 2023 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, учні 4 класу відвідали спеціальний проєкт “Авто Перемоги”. Експозиція «Авто Перемоги» створюється в підтримку волонтерів, які забезпечують допоміжною автотехнікою підрозділи ЗСУ, тероборони та інших захисників України. Наша школа стала учасником в допомозі волонтерам – передали всі зібрані кошти з благодійного ярмарку. Відвідувачі виставки змогли наживо побачити автомобілі, які потрібні збройним силам просто зараз. Враження дітей неперевершені! Дякуємо за можливість побачити своїми очима як перетворюються розбиті машини в автошедеври  Олексію Гончаруку, БФ «Україна в огні» разом з Національною Агенцією Стратегічних Комунікацій (НАСК) та БФ «ТВІЙ КРОК»!