Еко-урок “дуби шевченка єднають Україну”
11 жовтня 2018 року в рамках загальнонаціональної екологічної акції «Дуби Шевченка єднають Україну» у початковій школі №334 Дарницького району м.Києва пройшов екологічний урок-квест, під час якого учні 1-х класів приєднались до порятунку вікових дубів періоду життя Тараса Шевченка. Першокласники із задоволенням долучились до висаджування молодого дерева-спадкоємця та взяли участь у виконанні інтерактивних завдань квесту.
Нехай висаджене деревце буде живим символом сильного здоров’я та здорової сили для нашої країни, оберегом для Нової української школи та прикладом незламності і непохитності для кожного з нас.
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20181011_105757-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20181011_104733-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20181011_104511-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20181011_104503-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20181011_103509-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20181011_103020-1024x637.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20181011_102804-1024x733.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20181011_102518-1024x736.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20181011_101422-1-1024x769.jpg)
No Comments