Всеукраїнський турнір з хортингу “Козацька звитяга”
Вітаємо учнів нашої школи, які 7 квітня 2019 року взяли участь у Всеукраїнському турнірі з хортингу “Козацька звитяга”. В індивідуальному виступі розділу змагань “Форма” Северин Дар’я, Шабунц Давид, Кірієнко Анастасія, Дмитрієв Рінат та Духов Нікіта посіли 1-і місця. Парний виступ у розділі змагань “Форма” приніс перемогу Безейко Анні та Гречаному Артему. Вітаємо наших юних хортингістів та керівника гуртка Гречану Ларису Олександрівну! Пишаємося вами та бажаємо нових перемог!
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-c1623a15b6eaf6a2d899d62391bbba3b-V-1024x576.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-32b54b4b1d745ec0363c26db7bc56b2e-V-1024x576.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/FB_IMG_15547489924851-1024x498.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-4e4e1fcf09ea8e653f44c5480f5f7221--1024x707.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-c2e7be3c1265fcf3817af1e293383d8e-V-1024x718.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/кеаарао-1024x515.jpg)
No Comments