Авто Перемоги!
У рамках виставки ComAutoTrans 2023 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, учні 4 класу відвідали спеціальний проєкт “Авто Перемоги”. Експозиція «Авто Перемоги» створюється в підтримку волонтерів, які забезпечують допоміжною автотехнікою підрозділи ЗСУ, тероборони та інших захисників України. Наша школа стала учасником в допомозі волонтерам – передали всі зібрані кошти з благодійного ярмарку. Відвідувачі виставки змогли наживо побачити автомобілі, які потрібні збройним силам просто зараз. Враження дітей неперевершені! Дякуємо за можливість побачити своїми очима як перетворюються розбиті машини в автошедеври Олексію Гончаруку, БФ «Україна в огні» разом з Національною Агенцією Стратегічних Комунікацій (НАСК) та БФ «ТВІЙ КРОК»!
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2853.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2677.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2684.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2696.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2701.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2691.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2702.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2730.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2744.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2757.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2756.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2826.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2804.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2797.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2639.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2638.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2838.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2857.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2843.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_2666.jpg)