VI Всеукраїнська благодійна акція “Нарру Гав для Сірка”
Вже не перший рік учні нашої школи беруть участь у Всеукраїнській благодійній акції “Нарру Гав для Сірка” за підтримки Благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа». Діти з великою відповідальністю та любов’ю збирають різноманітний корм, ліки та смаколики для чотирилапих друзів. Цього року наша допомога відправилася в притулок для собак “Велике серце” м. Бориспіль та в притулок для котиків у м. Києві.
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/20211019_160224.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/20211020_082948-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Грамота_від_16.11.21_3236858.jpg)