16 днів проти насильства
З 25 листопада до 10 грудня відбувається щорічна Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”. Щороку в цей день у різних країнах по всьому світу розпочинається акція, яка охоплює такі важливі дати: 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок; 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом; 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством; 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями; 5 грудня – Міжнародний день волонтера; 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі; 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією; 10 грудня – Міжнародний день прав людини. Це можливість ще раз нагадати людям по усьому світу про існування цих проблем у суспільстві, і наша школа не стоїть осторонь: ми проводимо тематичні уроки, бесіди з учнями на теми, які стосуються дітей молодшого шкільного віку.
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-03_19-14-30-365.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-11-30_10-36-01-512.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-04_14-26-02-999.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-04_14-26-03-451.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-11-29_10-00-42-633.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-11-29_10-00-42-986.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-11-29_10-00-42-726.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-11_13-41-32-034.jpg)