Інженерний тиждень
З 20 по 24 січня 2020 року у рамках Всеукраїнського проєкту в нашій школі пройшов «Інженерний тиждень», під час якого учні могли реалізувати цікаві ідеї, розвинути свої здібності та власний інженерний потенціал. Кожен день проходив під гаслом: «Не втрачайте можливість побачити щось нове – це може змінити ваше життя!». Учні із задоволенням занурились в інженерію з її завданнями і викликами, ідеями, спробами, перемогами та будували вежі, майстрували ракети і виготовляли лабіринти.
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/зображення_viber_2020-01-27_13-31-12-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/зображення_viber_2020-01-27_13-31-10-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/зображення_viber_2020-01-28_12-47-48-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/зображення_viber_2020-01-20_13-19-27-1024x748.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/зображення_viber_2020-01-28_12-47-491-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/зображення_viber_2020-01-20_13-19-47.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/зображення_viber_2020-01-27_13-31-11-768x1024.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_20200131_124208-768x1024.jpg)