Хвостата фотозона

Щоб привернути увагу суспільства до проблем безпритульних тварин педагоги та учні Початкової школи №334 Дарницького району м.Києва долучились до Всеукраїнського конкурсу “Хвостата фотозона” на тему “Тварини в притулку чекають на тебе”, який організований благодійним фондом  Happy Paw, що опікується долею безпритульних котиків та песиків.

Саме зараз, під час військової агресії росії до України, дуже багато безпритульних тварин, яким потрібна і медична допомога, і харчування, і дім, де їх люблять, і просто ніжність та турбота. Своїми креативними роботами педагоги та учні школи намаються донести це до суспільства.

Також під час проведення конкурсу у школі було зібрано чимало сухого та вологого кормів, іграшок для цуценят та кошенят, смаколиків, які потім були передані у притулок botsad.dogs_ua, де проживає більше 70 безпритульних тварин.