Тиждень безпеки життєдіяльності та день цивільного захисту

Тиждень безпеки життєдіяльності у школі – це час, коли всі учні та вчителі докладають зусиль для того, щоб навчитися важливим навичкам та знанням, які допоможуть зберегти безпеку і здоров’я. Учні навчалися, як правильно поводитися у небезпечних ситуаціях, як уникнути травм та як допомагати один одному у разі потреби. Вчителі провели уроки з безпеки під час артобстілу, демонстрували практичні приклади та ситуації, що допомагають зрозуміти важливість дотримання правил безпеки. Представники асоціації саперів України провели тренінг з мінної безпеки. Такий тиждень допомагає підвищити свідомість учнів та вчителів про безпеку, а також формує в них навички, які будуть корисними протягом усього життя. Нехай кожен день у школі буде наповнений безпекою та здоров’ям!