Стрітення
Стрітення Господнє — одна з важливих дат у церковному календарі. В язичницькі часи воно знаменувало зустріч суворої зими з теплою весною. Цей день для слов’ян символізував прихід весни. На Стрітення проводили ворожіння: виставляли на вулицю тарілку із зерном на ніч і чекали: якщо зранку на зерні буде роса, – буде врожай, якщо зерно буде сухе – то буде поганий врожай. Якщо на Стрітення день теплий і сонячний, то і весна буде такою.Похмурий день без сонця – до суворих морозів. Про всі ці звичаї та повір’я учням школи розповіли учасники театральної студії “Овація” (керівник Трубчаніна І.В.). Діти поринули в атмосферу магії та змогли взяти участь у народних танцях веснянок, послухати пісень.
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-02-15_15-54-06-293.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-02-15_15-54-06-346.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-02-15_15-54-06-191.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-02-15_15-55-08-643.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-02-15_15-54-06-569.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-02-15_14-57-38-307.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-02-15_15-55-08-739.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-02-15_17-18-01-816.jpg)