Самчиківське дерево шкільного роду
Вчителям теж необхідно відпочити і перезавантажитись. Щоб змінити формат роботи і спробувати себе в ролі художників, до нас завітала членкиня союзу художників України, членкиня спілки митців України, волонтер, дворазовий рекордсмен реєстру рекордів Гіннеса України – Яна Власенко-Бернадська з майстер-класом самчиківського роспису. Вчителі не тільки малювали, але й дізналися багато цікавого про народне художнє мистецтво, про його види та відмінність, співали, спілкувалися. Тепер наше “Дерево роду” буде прикрашати інтер’єр школи.
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230328_100616.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230328_100611.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230328_103059.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230328_103219.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230328_102437.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230328_102445.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230328_103223.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-29_12-37-11-418.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-29_12-37-11-847.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-29_12-37-12-656.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-29_12-37-12-250.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-28_12-39-16-052.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/337444259_239315168471420_8336720273733318679_n.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-28_12-39-15-944.jpg)