Різдвяний ярмарок
Вже стало доброю традицією в нашій школі проводити різноманітні гуманітарно-тематичні ярмарки, де діти продають свої поробки, а потім перераховувати отримані кошти на потреби ЗСУ. Так було і цього разу. Різдвяні свята дають великі можливості для фантазії! Різноманітні листівки, іграшки, картини, прикраси та навіть парфумовані вироби мали велику популярність у всіх потенційних покупців. З великим азартом діти і продавали, і купували. Особливою радістю було дізнатися суму отриманих коштів – 19 700 грн!, які відправились до військових на ремонт автівки.
Разом до Перемоги!
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2022-12-22_17-31-10-105.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2022-12-23_00-06-17-420.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2022-12-23_00-06-24-867.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2022-12-22_15-41-31-477.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2022-12-29_11-24-21-828.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2022-12-24_07-35-56-452.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2022-12-24_07-36-08-285.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2022-12-23_00-06-16-945.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2022-12-23_00-06-17-183.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2022-12-29_11-24-22-330.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2022-12-24_07-35-56-831.jpg)