родинний ярмарок
Ніщо так не гуртує і не об’єднує, як загальна справа. Особливо, коли усі сили направлені на наближення нашої Перемоги. 15 травня до Міжнародного дня сім’ї у школі відбувся “родинний” ярмарок, котрий вже став продовженням традиції разом збирати кошти на допомогу Збройним силам України. Креативність, кулінарне вміння, чудовий смак – всім цим добре володіють наші найкращі батьки!
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-23-937.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-19-044.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-17-933.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-21-097.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-26-909.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-17-173-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-20-031.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-21-874.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-22-004.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-25-378-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-18-744.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-21-713.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-19-724.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-26-183.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-24-515.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-22-947.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-26-644.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-26-782.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-15_11-23-27-554.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-18_17-11-01-281.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-18_17-15-00-923.jpg)