Прем’єрний показ фільму “Розвідка боєм”
Допрем’єрний показ фільму “Розвідка боєм” відбувся для наших маленьких волонтерів. Стрічка була створена за сприяння Громадської організації “Національна рада військовослужбовців і ветеранів”, Національної агенції стратегічних комунікацій, Національної федерації самбо України – НФСУ і багатьох друзів-однодумців. Як і минулого разу, після перегляду кіно, режисера Олексія Гончарука наші четвертокласники засипали питаннями! Незабаром ми проведемо благодійний ярмарок і вчергове зберемо кошти для захисників України.
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-09_13-26-15-938.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-09_13-26-23-169.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-09_13-26-22-799.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-09_13-26-21-425.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-09_13-26-17-097-1.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-09_13-26-21-502.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-09_13-26-21-665.jpg)