ПЕРЕМОЖЦІ відкритої виставки–конкурсу дитячих робіт «Цікава іграшка своїми руками»
Учні нашої школи взяли участь у відкритій виставці-конкурсі дитячих робіт «Цікава іграшка своїми руками», організаторами якої є Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району м.Києва. Іваненко Діана (І місце), Бабченко Михайло (ІІІ місце), Мариновська Мар’яна (І та ІІ місце) – стали переможцями!!! Івасюк Аріна отримала Подяку за участь! Вітаємо та бажаємо подальших перемог!
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/3.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-24_15-40-59-101.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/2.jpg)
Привид Києва
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-24_15-40-59-580.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-24_15-41-00-023-1.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-1.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-24_15-41-00-343-1.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1.jpg)