наші “еко-герої”!
13 листопада 2022 року за сприяння Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради в рамках екологічної дати до Всесвітнього дня екологічної освіти «Київським міським Будинком природи» проводився міський конкурс дитячих та юнацьких творчих робіт «Еко-герої». Учениці 4-Б класу активно взяли участь і здобули перемогу! Це Гойдало Злата (ІІІ місце), Дедерко Дар’я (ІІІ місце) та Крюковська Анастасія (ІІІ місце). вітаємо дівчаток!
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-22_16-16-59-848.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-22_16-16-59-456.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/Крюковська.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/Гойдало.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/дедерко.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/дедерко2.jpg)