навчальний рік розпочався!
1 вересня 2022 року діти України пішли до школи. Не всі у своїх школах, навіть не у своїх містах, але навчальний рік розпочався! Учителі нашої школи з нетерпінням чекали на школярів, а ті із задоволенням спішили до класів, щоб зустрітися з друзями, вчителями, познайомитись з новими однокласниками. Першачків чекала несподівана зустріч з песиком Патроном, який привітав діток та розповів їм правила поведінки під час повітряної тривоги. Бо навчання буде відбуватися в складних умовах, і всі повинні розуміти, як поводитись і не панікувати! Наші діти сміливі і розумні, із задоволенням пройшли практичне навчання і запам’ятали всі правила!
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/13-2.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/11-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/9-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/10-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/14-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/25-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/3-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/2-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/5-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/19-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/20-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/22-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/27-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/24-2.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/23-2.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/7-2.jpg)