Майстер-клас з бойового самбо
У наш час потрібно бути сильними, спортивними і підготовленими до будь-яких життєвих обставин. У цьому нам завжди допоможуть фахівці. Нещодавно до нас завітав Грабовський Сергій Вікторович, заслужений тренер України з самбо, старший тренер збірної України з бойового самбо, який допомагає нашим оборонцям оволодівати бойовим мистецтвом. Тренер разом зі своїми вихованцями провів показове навчання для учнів нашої школи.
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-14_14-16-48-370.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-14_14-16-47-801.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-15_08-51-32-855.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-15_08-51-28-648.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-15_08-51-29-407.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-15_08-51-29-726.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-15_08-51-32-774.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-15_08-53-09-500.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-15_08-53-10-117.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-15_10-14-25-865.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-15_10-14-37-205.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-15_10-14-49-216.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-15_10-15-01-091.jpg)