Кінологи та їх чотирилапі помічники
Для найменших учнів школи, 1-В класу, було великою несподіванкою знайомство з чотирилапими помічниками працівників поліції. Ефективність застосування собак у військових цілях доведена вже давно. Вони допомагають як у військових частинах на фронті, так і саперам та медикам. Грізні на вигляд, але смирні та дружні за характером собаки не лишаються осторонь у війні. Вони активно допомагають у боротьбі з російським агресором: беруть участь у розмінуванні, патрулюють вулиці, виявляють ДРГ, боронять блокпости, евакуюють людей з гарячих точок, волонтерять і навіть збирають гуманітарну допомогу. Знайомство було дуже теплим і емоційним!
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-08_15-43-50-596.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-08_15-42-19-747.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-08_15-43-52-310.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-08_15-43-54-161.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-08_15-43-53-657.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-08_15-43-52-428.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-08_15-43-53-407.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-08_15-43-50-721.jpg)