Зустріч з письменником Богданом Красавцевим
Початок лютого був ознаменований зустріччю з головою громадської організації «Екологічна нація», письменником, журналістом, педагогом, автором-виконавцем своїх пісень і просто цікавою людиною Богданом Красавцевим. Яскраво, емоційно відбувалися бесіди з учнями школи! Ставили запитання, співали пісень, слухали цікаві історії і, звичайно, змогли придбати книжку з автографом письменника!
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-02-07_12-19-50-802.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-02-07_12-20-29-196.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/330784239_3414435098819584_1988592044966871233_n.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-02-07_12-20-05-143.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/330801388_5821138811272984_5121359156503017509_n.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/328490862_887561709249005_5850804115268605176_n.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/330807627_904730644048076_8017928799326359219_n.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/330759296_2109137259476754_6869532223492380568_n.jpg)