Дитячі малюнки – для “прометеїв” 26 бригади
Учні нашої школи постійно передають малюнки українським захисникам. Тепер вогонь своїх сердечок вони вирішили подарувати воїнам 26 артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича після перегляду документального фільму “Вогонь Прометея. Нова сила”. Кіно присвячене бойовим епізодам із біографії нашої частини після 24 лютого 2022 року.
А після перегляду стрічки її режисер Олексій Гончарук відповів на цікаві запитання малечі: “Куди може доповзти “Краб”?”, “Чи панцир “Панцергаубиці” міцніший, ніж у черепахи?”, “А “Рапіра” дуже гостра?”… І найголовніше: “Коли завершиться війна?” Він пообіцяв, що українські воїни намагатимуться це зробити якнайшвидше, щоб хлопці і дівчата жили у мирній незалежній Україні.
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_14-50-23-463.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_14-50-23-409.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_14-50-23-567-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_14-50-23-316.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_14-48-40-207.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_14-48-38-508.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_14-48-42-563.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_14-48-18-995.jpg)