День української хустки
Сьогодні День української хустки (ДУХ) приваблює жіноцтво усього віту. Україна зараз стала брендом, не зважаючи на важкі часи для неї. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки для збереження українських традицій. У рамках відзначення проводяться флешмоби «Зроби фото/відео з хусткою», для дівчат та жінок влаштуються майстер-класи та навчання, як правильно в’язати хустку. Наша школа не є виключенням і активно бере участь у різних заходах.
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-08_08-57-49-084.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-08_08-57-48-794.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-08_08-57-48-457.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-07_13-20-54-544.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-07_15-28-53-528.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-12_18-03-10-044.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-12_18-03-10-985.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-07_14-02-23-519.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-07_13-20-32-209.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-12_18-03-11-128.jpg)