Ніхто не забутий, ніщо не забуте
8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учні початкової школи взяли участь в акції «Мак пам’яті», тематичних класних годинах «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього», висловили повагу всім борцям за мир у нашій країні, вшанували пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни років Другої світової війни.
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190507_181514-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG-931f8e6fe1048d6ae43efaa663a928c9-V.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190508_122157-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190508_122458-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190508_122955-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG-1d8f4428229621d7fb2f7820e2238bfb-V.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG-ead1c02cdec6d6d83014a9da29c20bb8-V-1024x768.jpg)