День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій
Щорічно 27 листопада вся Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору та політичних репресій.
Голодомор – це геноцид українського народу, влаштований комуністичним режимом у 1932-1933 роках. Цей страшний злочин залишив незабутній слід у пам’яті народу. 26 листопада у школі вчителі провели урок-набат «Історію переписати неможливо», на якому розповідали дітям про ті жахливі події. Перегляд відеофільмів дав можливість учням зрозуміти весь масштаб тієї трагедії. “Такого ще земля не знала”, – печаль і сум в очах дітей говорили самі за себе.
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-11-26_16-48-21-068.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-ee07aef8a9e3de55e7e5d48a4483e01b-V.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-82b1f844d421a66065a462f95ec83818-V.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-cd335850edda6f2d0ce82be60abccd1b-V-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-989d9bb8a5b97e8ccfad765ff4769866-V.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-8f163576457d2f0738f6d50b993899e5-V.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-0375d9b0c3cb73dfdb1bfc4ec535509d-V-2.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-7a633c7e5f630bb8002d494402b95daf-V-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-18db67c6d9b418515e99055cb35dbc38-V.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-87dc39a5e5fe5aabeac599b639ea8380-V.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/1.png)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/3.png)