В єдності наша сила!
День Соборності України – одне зі знакових свят українського державотворення після Дня незалежності України. Учні нашої школи впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/зображення_viber_2020-01-22_09-00-28-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/зображення_viber_2020-01-22_09-00-23-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/зображення_viber_2020-01-22_09-00-50-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/зображення_viber_2020-01-22_14-40-01-1024x769.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/зображення_viber_2020-01-22_09-00-43-768x1024.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/зображення_viber_2020-01-22_09-00-47-768x1024.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/зображення_viber_2020-01-22_14-40-27-768x1024.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/зображення_viber_2020-01-22_14-40-30-768x1024.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/зображення_viber_2020-01-22_14-40-40-768x1024.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/зображення_viber_2020-01-22_14-40-42-725x1024.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/зображення_viber_2020-01-22_14-40-44-768x1024.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/зображення_viber_2020-01-22_14-40-49-768x1024.jpg)