Вітаємо переможців районної виставки-конкурсу “Міжгалактичні дива”!
Районна виставка-конкурс «Міжгалактичні дива» проводиться з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості в дослідженнях Землі та космосу, популяризації знань у галузі природознавчих і технічних наук, підвищення ролі технічної творчості в системі закладів освіти. Вже не перший рік учні нашої школи беруть у часть і отримують високі нагороди. Ось і цього разу Іваненко Діана, учениця 3-Б класу, та Бабченко Михайло, учень 3-Г класу, стали призерами конкурсу!
Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/Іваненко-Д-іана.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_10-33-39-797-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/Бабченко-Михайло.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/Янчук-Мелісса-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-13_16-58-42-221.jpg)