Від Веснянок до Купала
У передсвятковий Великодній тиждень учасники вокальної студії “Кросарики” (керівник – Горюшина Т.Ф.) підготували та показали концертну програму про традиції українців закликати весну, водити Кривий танець, співати веснянки та гаївки, грати в ігри на Купайла. Це яскраве дійство про обряди весняно-літнього календаря наших пращурів спрямоване показати та навчити молоде покоління цінувати саме свої звичаї, не забувати, любити та продовжувати їх пропагувати.
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-02_19-21-07-795.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-02_19-26-01-528.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-02_19-30-46-470.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-02_21-16-08-330.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-02_19-26-01-478.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-02_19-26-00-889.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-02_19-30-45-845-1.jpg)