Безпечна дорога. Зустріч з поліцейськими
У рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності до нашої школи завітали працівники патрульної поліції. Для наймолодших учнів, першокласників, було проведено практичне заняття з правил дорожнього руху. Діти слухали поліцейських із захопленням. Цікаво учням було посидіти в справжній поліцейській машині і прогулятися спеціальним дорожнім майданчиком, дотримуючись правил дорожнього руху!
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_17-22-36-988.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_17-22-47-810.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_17-22-40-813.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_17-23-01-725.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_17-23-01-876.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_17-22-40-739.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_17-23-01-577.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-04-28_17-22-47-857.jpg)