Американські друзі на зв’язку
Учні четвертих класів Початкової школи №334 Дарницького району м. Києва продовжують удосконалювати свої навички спілкування англійською мовою. Друзям з Америки наші дітки розповіли про свої родини, захоплення та мрії у листах. Також учні 4-Б та 4-Г класів під керівництвом вчителя англійської мови Кметик Тетяни Вячеславівни записали відео, в якому розповідають про свою школу та шкільне життя.
Спілкуємося і набуваємо досвіду!
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-18_14-24-16-125.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-18_14-24-18-189.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-18_14-24-19-168.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-18_14-24-20-103.jpg)