“Ukraine – USA”
Першокласники нашої школи з нетерпінням чекали і, нарешті, вперше отримали відповіді на їх листи від учнів із-за кордону, Невада Сіті, Каліфорнія. Діти дуже зраділи цій звістці. І вже написали листи своїм новим друзям, в яких розповіли про домашніх улюбленців та свої захоплення. Також отримали відеоподяку за привітання із святами, яке надсилали перед Різдвом. Учні із Невада Сіті в захваті від нашої творчості) Тож продовжуємо спілкування між школами “Ukraine – USA”.
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-23_10-49-45-859.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-23_10-50-42-102.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-23_10-51-03-709.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-23_10-51-12-660.jpg)