Вітаємо переможців шкільних олімпіад!

Учні 2-4 класів взяли участь у шкільних олімпіадах з математики та курсу “Я досліджую світ”, де продемонстрували свої знання і вміння. Після напруженого змагання були визначені переможці, які вразили своїми знаннями та вміннями. Вітаємо їх із заслуженими перемогами і бажаємо нових досягнень у навчанні та житті!

Переможці олімпіади з математики серед учнів  2 класів: I місце – Короткоручко Юрій (2-А клас), II місце – Ткаченко Іван (2-А клас), Хмель Тихон (2-В клас), ІІІ місце – Цимбаленко Артем (2-Г клас), Ремезюк Михайло (2-В клас); серед учнів 3 класів: І місце – Ярмоленко Олександр (3-Д клас); ІІ місце – Демчук Катерина (3-Б клас), ІІІ місце – Виноградова Софія (3-А клас), Пітерова Каміла (3-Б клаас); серед учнів 4 класів: І місце – Лизуненко Катерина (4-Г клас), ІІ місце – Дивнич Андрій (4-А клас), ІІІ місце – Качур Юрій (4-Б клас), Копаниця Олександр (4-А клас).

Переможці олімпіади з курсу “Я досліджую світ” серед учнів 2 класів: І місце – Цимбаленко Артем (2-Г клас), Скоробогатова Ульяна (2-Б клас), ІІ місце – Сімакова Аліса (2-Г клас), Єгорова Кіра (2-Б клас), ІІІ місце – Непрозвана Марія (2-А клас), Жилін Іван (2-В клас); серед учнів 3 класів: І місце – Ярмоленко Олександр (3-Д клас), ІІ місце – Дмитревич Андрій (3-Б клас), Швець Єва (3-Д клас), ІІІ місце – Голуб Марія (3-Г клас), Попович Аріна (3-В клас); серед учнів 4 класів: І місце – Бузун Артем (4-В клас), ІІ місце – Єлісеєва Амелія (4-Б клас),  ІІІ місце – Войтко Анна (4-Г клас),  Качур Юрій (4-Б клас).