Учнівський колектив
2023-2024 навчальний рік
Клас | Класний керівник |
1-А | Кириленко Алла Олексіївна |
1-Б | Білоус Світлана Любомирівна |
1-В | Михалець Світлана Вікторівна |
1-Г | Сєдакова Олена Володимирівна |
1-Д | Дмитревич Наталія Михайлівна |
2-А | Мариненко Ірина Григорівна |
2-Б | Охтень Наталія Іванівна |
2-В | Трубчаніна Ірина Вікторівна |
2-Г | Тригуб Тетяна Анатоліївна |
3-А | Скрипник Марина Василівна |
3-Б | Красненко Анна Едуардівна |
3-В | Білаш Алла Миколаївна |
3-Г | Манько Мирослава Олександрівна |
3-Д | Оранська Анастасія Олегівна |
4-А | Сайпілаєва Юлія Батирівна |
4-Б | Куракса Оксана Миколаївна |
4-В | Давиденко Вікторія Іванівна |
4-Г | Грушина Альона Володимирівна |
Педагогічний колектив
2023-2024 навчальний рік
Солодько Світлана Миколаївна
Директор школи
Горюшина Тетяна Федорівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
Красненко Анна Едуардівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
Чернокрилюк Лариса Іванівна
Практичний психолог
Давиденко Світлана Іванівна
Педагог-організатор
Погрібняк Людмила Михайлівна
Завідувач бібліотеки
Кириленко Алла Олексіївна
Вчитель початкових класів
Білоус Світлана Любомирівна
Вчитель початкових класів
Михалець Світлана Вікторівна
Вчитель початкових класів
Cєдакова Олена Володимирівна
Вчитель початкових класів
Дмитревич Наталія Михайлівна
Вчитель початкових класів
Мариненко Ірина Григорівна
Вчитель початкових класів
Охтень Наталія Іванівна
Вчитель початкових класів
Трубчаніна Ірина Вікторівна
Вчитель початкових класів
Тригуб Тетяна Анатоліївна
Вчитель початкових класів
Білаш Алла Миколаївна
Вчитель початкових класів
Манько Мирослава Олександрівна
Вчитель початкових класів
Оранська Анастасія Олегівна
Вчитель початкових класів
Сайпілаєва Юлія Батирівна
Вчитель початкових класів
Куракса Оксана Миколаївна
Вчитель початкових класів
Давиденко Вікторія Іванівна
Вчитель початкових класів
Грушина Альона Володимирівна
Вчитель початкових класів
Бурова Олександра Анатоліївна
Вчитель англійської мови
Бевзюк Ольга Вікторівна
Вчитель англійської мови
Кантур Світлана Миколаївна
Вчитель англійської мови
Кметик Тетяна Вячеславівна
Вчитель англійської мови
Гречана Лариса Олександрівна
Вчитель фізичної культури
Николаєнко Олександр Сергійович
Вчитель хореографії
Пономаренко Наталія Вадимівна
Вчитель образотворчого мистецтва
Нікітенко Валерія Вячеславівна
Вчитель інформатики
Мироненко Анна Юріївна
Вчитель-логопед
Шалабай Оксана Володимирівна
Асистент вчителя
Пономаренко Лідія Володимирівна
Асистент вчителя
Бойко Олена Іванівна
Асистент вчителя
Гарбузюк Вероніка Олександрівна
Асистент вчителя
Глазунова Галина Дмитрівна
Вихователь групи продовженого дня
Кабанова Алла Глібівна
Вихователь групи продовженого дня
Горюшина Тетяна Федорівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
Красненко Анна Едуардівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
Давиденко Світлана Іванівна
Педагог-організатор
Cєдакова Олена Володимирівна
Вчитель початкових класів
Пономаренко Наталія Вадимівна
Вчитель образотворчого мистецтва
Гарбузюк Вероніка Олександрівна
Асистент вчителя