ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ-2024
Цьогоріч Інженерний тиждень проходив у закладі освіти з 22 по 26 січня. Впродовж Інженерного тижня вчителі та батьки, користуючись розробленими матеріалами, допомагали учням краще зрозуміти, як наука та інженерія проявляються в нашому повсякденному житті, отримати задоволення від спільного виконання різноманітних завдань, ставати більш впевненими у власних силах та можливостях!
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-42-615.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-33-890.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-34-767.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-34-008.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-33-624.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-38-312.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-33-827.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-37-818.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-35-004.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-35-813.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-38-476.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-38-555.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-35-079.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-37-009.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-37-873.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-36-465-1.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-42-673.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-36-168.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-36-880-1.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-33-956.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-33-442.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-26_12-55-33-744.jpg)