Тиждень безпеки життєдіяльності
З метою підвищення рівня безпеки у закладі освіти, профілактики і попередження нещасних випадків серед учасників освітнього процесу у школі був проведений тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Класні керівники провели з учнями бесіди з правил дорожньогго руху, з безпечної поведінки вдома, на вулиці, у лісі, під час небезпечних природних явищ, порядку дій під час сигналу повітряної тривоги тощо. Діти сміливо та організовано поводились при проведенні практичного заняття під час евакуації до укриття.
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/2-2.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/1-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/16-2.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/13-3.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/10-2.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/4.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/24-3.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/5-2.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/3-2.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/5-3.jpg)