Тиждень безпеки життєдіяльності та день цивільного захисту
Тиждень безпеки життєдіяльності у школі – це час, коли всі учні та вчителі докладають зусиль для того, щоб навчитися важливим навичкам та знанням, які допоможуть зберегти безпеку і здоров’я. Учні навчалися, як правильно поводитися у небезпечних ситуаціях, як уникнути травм та як допомагати один одному у разі потреби. Вчителі провели уроки з безпеки під час артобстілу, демонстрували практичні приклади та ситуації, що допомагають зрозуміти важливість дотримання правил безпеки. Представники асоціації саперів України провели тренінг з мінної безпеки. Такий тиждень допомагає підвищити свідомість учнів та вчителів про безпеку, а також формує в них навички, які будуть корисними протягом усього життя. Нехай кожен день у школі буде наповнений безпекою та здоров’ям!
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-04-25_21-27-00-468.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-04-26_10-09-23-648.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-04-26_14-32-25-926.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-04-24_12-12-03-829.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-04-24_12-15-12-869.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-01_08-54-29-797.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-04-26_11-44-00-343.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-04-26_11-44-00-276-1.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-04-26_10-44-19-110.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-04-26_10-44-19-335.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-04-26_12-00-47-910.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-04-26_11-29-45-673.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-04-26_11-21-19-134.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-04-26_10-44-20-430.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-04-25_14-04-00-003.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-04-26_10-09-23-761.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-03_14-15-43-269.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-03_14-15-43-545.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-01_18-15-00-382.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-01_18-15-00-526.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-01_18-15-01-460.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-01_18-15-01-387.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-01_18-15-01-543.jpg)