Enter your keyword

Спільнота

Учнівський колектив

2021-2022 навчальний рік

Клас Класний керівник
1-А Скрипник Марина Василівна
1-Б Красненко Анна Едуардівна
1-В Білоус Алла Миколаївна
1-Г Грабійчук Яна Олександрівна
1-Д Івченко Альона Ігорівна
2-А Сайпілаєва Юлія Батирівна
2-Б Куракса Оксана Миколаївна
2-В Давиденко Вікторія Іванівна
2-Г Грушина Альона Володимирівна
3-А Кириленко Алла Олексіївна
3-Б Білоус Світлана Любомирівна
3-В Хименко Катерина Василівна
3-Г Сиплива Катерина Сергіївна
3-Д Дмитревич Наталія Михайлівна
4-А Мариненко Ірина Григорівна
4-Б Охтень Наталія Іванівна
4-В Трубчаніна Ірина Вікторівна
4-Г Копилова Світлана Володимирівна

Педагогічний колектив

2021-2022 навчальний рік

Солодько Світлана Миколаївна

Солодько Світлана Миколаївна

Директор школи
Горюшина Тетяна Федорівна

Горюшина Тетяна Федорівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Мариненко Ірина Григорівна

Мариненко Ірина Григорівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Чернокрилюк Лариса Іванівна

Чернокрилюк Лариса Іванівна

Практичний психолог
Охтень Наталія Іванівна

Охтень Наталія Іванівна

Вчитель початкових класів
Трубчаніна Ірина Вікторівна

Трубчаніна Ірина Вікторівна

Вчитель початкових класів
Копилова Світлана Володимирівна

Копилова Світлана Володимирівна

Вчитель початкових класів
Кириленко Алла Олексіївна

Кириленко Алла Олексіївна

Вчитель початкових класів
Білоус Світлана Любомирівна

Білоус Світлана Любомирівна

Вчитель початкових класів
Хименко Катерина Василівна

Хименко Катерина Василівна

Вчитель початкових класів
Сиплива Катерина Сергіївна

Сиплива Катерина Сергіївна

Вчитель початкових класів
Дмитревич Наталія Михайлівна

Дмитревич Наталія Михайлівна

Вчитель початкових класів
Сайпілаєва Юлія Батирівна

Сайпілаєва Юлія Батирівна

Вчитель початкових класів
Куракса Оксана Миколаївна

Куракса Оксана Миколаївна

Вчитель початкових класів
Давиденко Вікторія Іванівна

Давиденко Вікторія Іванівна

Вчитель початкових класів
Грушина Альона Володимирівна

Грушина Альона Володимирівна

Вчитель початкових класів
Красненко Анна Едуардівна

Красненко Анна Едуардівна

Вчитель початкових класів
Білаш Алла Миколаївна

Білаш Алла Миколаївна

Вчитель початкових класів
Івченко Альона Ігорівна

Івченко Альона Ігорівна

Вчитель початкових класів
Щербакова Анна Іванівна

Щербакова Анна Іванівна

Вчитель англійської мови
Усенко Ольга Борисівна

Усенко Ольга Борисівна

Вчитель англійської мови
Тарасова Ірина Анатоліївна

Тарасова Ірина Анатоліївна

Вчитель англійської мови
Дроздовська Оксана Валеріївна

Дроздовська Оксана Валеріївна

Вчитель англійської мови
Бурова Олександра Анатоліївна

Бурова Олександра Анатоліївна

Вчитель англійської мови
Гречана Лариса Олександрівна

Гречана Лариса Олександрівна

Вчитель фізичної культури
Николаєнко Олександр Сергійович

Николаєнко Олександр Сергійович

Вчитель хореографії
Пономаренко Наталія Вадимівна

Пономаренко Наталія Вадимівна

Вчитель образотворчого мистецтва
Нікітенко Валерія Вячеславівна

Нікітенко Валерія Вячеславівна

Вчитель інформатики
Михалець Світлана Вікторівна

Михалець Світлана Вікторівна

Асистент вчителя
Камінська Тетяна Йосипівна

Камінська Тетяна Йосипівна

Асистент вчителя
Мороз Оксана Павлівна

Мороз Оксана Павлівна

Асистент вчителя
Шалабай Оксана Володимирівна

Шалабай Оксана Володимирівна

Асистент вчителя
Бойко Олена Іванівна

Бойко Олена Іванівна

Асистент вчителя
Манько Мирослава Олександрівна

Манько Мирослава Олександрівна

Асистент вчителя
Галуцька Юлія Михайлівна

Галуцька Юлія Михайлівна

Асистент вчителя
Пономаренко Лідія Володимирівна

Пономаренко Лідія Володимирівна

Вихователь групи продовженого дня
Глазунова Галина Дмитрівна

Глазунова Галина Дмитрівна

Вихователь групи продовженого дня
Кондратенко Алла Семенівна

Кондратенко Алла Семенівна

Вихователь групи продовженого дня
Мерзлікіна Тетяна Михайлівна

Мерзлікіна Тетяна Михайлівна

Вихователь групи продовженого дня

Солодько Світлана Миколаївна

Директор школи

Горюшина Тетяна Федорівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Мариненко Ірина Григорівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Чернокрилюк Лариса Іванівна

Практичний психолог

Охтень Наталія Іванівна

Вчитель початкових класів

Трубчаніна Ірина Вікторівна

Вчитель початкових класів

Копилова Світлана Володимирівна

Вчитель початкових класів

Кириленко Алла Олексіївна

Вчитель початкових класів

Білоус Світлана Любомирівна

Вчитель початкових класів

Хименко Катерина Василівна

Вчитель початкових класів

Сиплива Катерина Сергіївна

Вчитель початкових класів

Дмитревич Наталія Михайлівна

Вчитель початкових класів

Сайпілаєва Юлія Батирівна

Вчитель початкових класів

Куракса Оксана Миколаївна

Вчитель початкових класів

Давиденко Вікторія Іванівна

Вчитель початкових класів

Грушина Альона Володимирівна

Вчитель початкових класів

Красненко Анна Едуардівна

Вчитель початкових класів

Білаш Алла Миколаївна

Вчитель початкових класів

Івченко Альона Ігорівна

Вчитель початкових класів

Щербакова Анна Іванівна

Вчитель англійської мови

Усенко Ольга Борисівна

Вчитель англійської мови

Тарасова Ірина Анатоліївна

Вчитель англійської мови

Дроздовська Оксана Валеріївна

Вчитель англійської мови

Бурова Олександра Анатоліївна

Вчитель англійської мови

Гречана Лариса Олександрівна

Вчитель фізичної культури

Николаєнко Олександр Сергійович

Вчитель хореографії

Пономаренко Наталія Вадимівна

Вчитель образотворчого мистецтва

Нікітенко Валерія Вячеславівна

Вчитель інформатики

Михалець Світлана Вікторівна

Асистент вчителя

Камінська Тетяна Йосипівна

Асистент вчителя

Мороз Оксана Павлівна

Асистент вчителя

Шалабай Оксана Володимирівна

Асистент вчителя

Бойко Олена Іванівна

Асистент вчителя

Манько Мирослава Олександрівна

Асистент вчителя

Галуцька Юлія Михайлівна

Асистент вчителя

Пономаренко Лідія Володимирівна

Вихователь групи продовженого дня

Глазунова Галина Дмитрівна

Вихователь групи продовженого дня

Кондратенко Алла Семенівна

Вихователь групи продовженого дня

Мерзлікіна Тетяна Михайлівна

Вихователь групи продовженого дня