Enter your keyword

Спільнота

Учнівський колектив

2021-2022 навчальний рік

Клас Класний керівник
2-А Сайпілаєва Юлія Батирівна
2-Б Куракса Оксана Миколаївна
2-В Давиденко Вікторія Іванівна
2-Г Грушина Альона Володимирівна
3-А Кириленко Алла Олексіївна
3-Б Білоус Світлана Любомирівна
3-В Хименко Катерина Василівна
3-Г Сиплива Катерина Сергіївна
3-Д Дмитревич Наталія Михайлівна
4-А Мариненко Ірина Григорівна
4-Б Охтень Наталія Іванівна
4-В Трубчаніна Ірина Вікторівна
4-Г Копилова Світлана Володимирівна

Педагогічний колектив

2020-2021 навчальний рік

Солодько Світлана Миколаївна

Солодько Світлана Миколаївна

Директор школи
Орел Галина Миколаївна

Орел Галина Миколаївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Горюшина Тетяна Федорівна

Горюшина Тетяна Федорівна

Вчитель музичного мистецтва, педагог-організатор
Чернокрилюк Лариса Іванівна

Чернокрилюк Лариса Іванівна

Практичний психолог
Мариненко Ірина Григорівна

Мариненко Ірина Григорівна

Вчитель початкових класів
Охтень Наталія Іванівна

Охтень Наталія Іванівна

Вчитель початкових класів
Трубчаніна Ірина Вікторівна

Трубчаніна Ірина Вікторівна

Вчитель початкових класів
Копилова Світлана Володимирівна

Копилова Світлана Володимирівна

Вчитель початкових класів
Кириленко Алла Олексіївна

Кириленко Алла Олексіївна

Вчитель початкових класів
Білоус Світлана Любомирівна

Білоус Світлана Любомирівна

Вчитель початкових класів
Хименко Катерина Василівна

Хименко Катерина Василівна

Вчитель початкових класів
Сиплива Катерина Сергіївна

Сиплива Катерина Сергіївна

Вчитель початкових класів
Дмитревич Наталія Михайлівна

Дмитревич Наталія Михайлівна

Вчитель початкових класів
Сайпілаєва Юлія Батирівна

Сайпілаєва Юлія Батирівна

Вчитель початкових класів
Куракса Оксана Миколаївна

Куракса Оксана Миколаївна

Вчитель початкових класів
Давиденко Вікторія Іванівна

Давиденко Вікторія Іванівна

Вчитель початкових класів
Грушина Альона Володимирівна

Грушина Альона Володимирівна

Вчитель початкових класів
Щербакова Анна Іванівна

Щербакова Анна Іванівна

Вчитель англійської мови
Усенко Ольга Борисівна

Усенко Ольга Борисівна

Вчитель англійської мови
Глазкова Ірина Анатоліївна

Глазкова Ірина Анатоліївна

Вчитель англійської мови
Гречана Лариса Олександрівна

Гречана Лариса Олександрівна

Вчитель фізичної культури
Пономаренко Наталія Вадимівна

Пономаренко Наталія Вадимівна

Вчитель образотворчого мистецтва
Дяченко Анастасія Євгенівна

Дяченко Анастасія Євгенівна

Вчитель хореографії
Михалець Світлана Вікторівна

Михалець Світлана Вікторівна

Асистент вчителя
Білаш Алла Миколаївна

Білаш Алла Миколаївна

Асистент вчителя
Красненко Анна Едуардівна

Красненко Анна Едуардівна

Асистент вчителя
Пономаренко Лідія Володимирівна

Пономаренко Лідія Володимирівна

Вихователь групи продовженого дня
Шалабай Оксана Володимирівна

Шалабай Оксана Володимирівна

Вихователь групи продовженого дня
Глазунова Галина Дмитрівна

Глазунова Галина Дмитрівна

Вихователь групи продовженого дня
Михайленко Юлія олександрівна

Михайленко Юлія олександрівна

Вихователь групи продовженого дня
Філюк Іванна Олександрівна

Філюк Іванна Олександрівна

Вихователь групи продовженого дня
Івченко Альона Ігорівна

Івченко Альона Ігорівна

Вихователь групи продовженого дня

Солодько Світлана Миколаївна

Директор школи

Орел Галина Миколаївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Горюшина Тетяна Федорівна

Вчитель музичного мистецтва, педагог-організатор

Чернокрилюк Лариса Іванівна

Практичний психолог

Мариненко Ірина Григорівна

Вчитель початкових класів

Охтень Наталія Іванівна

Вчитель початкових класів

Трубчаніна Ірина Вікторівна

Вчитель початкових класів

Копилова Світлана Володимирівна

Вчитель початкових класів

Кириленко Алла Олексіївна

Вчитель початкових класів

Білоус Світлана Любомирівна

Вчитель початкових класів

Хименко Катерина Василівна

Вчитель початкових класів

Сиплива Катерина Сергіївна

Вчитель початкових класів

Дмитревич Наталія Михайлівна

Вчитель початкових класів

Сайпілаєва Юлія Батирівна

Вчитель початкових класів

Куракса Оксана Миколаївна

Вчитель початкових класів

Давиденко Вікторія Іванівна

Вчитель початкових класів

Грушина Альона Володимирівна

Вчитель початкових класів

Щербакова Анна Іванівна

Вчитель англійської мови

Усенко Ольга Борисівна

Вчитель англійської мови

Глазкова Ірина Анатоліївна

Вчитель англійської мови

Гречана Лариса Олександрівна

Вчитель фізичної культури

Пономаренко Наталія Вадимівна

Вчитель образотворчого мистецтва

Дяченко Анастасія Євгенівна

Вчитель хореографії

Михалець Світлана Вікторівна

Асистент вчителя

Білаш Алла Миколаївна

Асистент вчителя

Красненко Анна Едуардівна

Асистент вчителя

Пономаренко Лідія Володимирівна

Вихователь групи продовженого дня

Шалабай Оксана Володимирівна

Вихователь групи продовженого дня

Глазунова Галина Дмитрівна

Вихователь групи продовженого дня

Михайленко Юлія олександрівна

Вихователь групи продовженого дня

Філюк Іванна Олександрівна

Вихователь групи продовженого дня

Івченко Альона Ігорівна

Вихователь групи продовженого дня