СПОРТ ЗАРАДИ РОЗВИТКУ! НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕКОРД ЄДНАННЯ!
20 листопада 2023 року у Всесвітній день дитини в м. Вишневому Бучанського району Київської області відбувся фестиваль «Назустріч Успіху» з метою популяризації здорового способу життя. Наша школа долучилася до цього заходу і активно провели загальну руханку та приєдналися до урочистого встановлення Національного рекорду «Єднання» щодо одночасного залучення дітей до рухової активності та проведення ментальних вправ разом з представниками ЮНІСЕФ.
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_16-01-46-703.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-20_10-58-28-086.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-20_12-26-10-118.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-20_12-26-10-596.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-20_12-36-36-206.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-20_12-30-25-262.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-20_12-36-35-860.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-20_12-36-36-686.jpg)