Символ Різдва – Дідух
Український дідух — це запорука нового врожаю, добробуту та багатства. Він не просто українська різдвяна прикраса, це елемент української культури, який походить ще з дохристиянських часів. Сьогодні дерево Роду як старовинний оберіг потроху вертається в наше життя та домівки. Учні та батьки активно долучились до фестивалю Дідухів. Класні керівники провели цікаві тематичні години, де розповіли дітям про українські традиції та звичаї, які панували у різних регіонах України.
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/20211216_091923.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/20211216_092007.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/20211216_091940.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/20211216_092103.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/20211216_092020.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/20211216_092038.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/20211216_091946.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/зображення_viber_2021-12-20_12-30-17-338-1.jpg)