Розкажу казку за бубликів в’язку
У нашій школі другий рік поспіль проводиться літературний конкурс “Розкажу казку за бубликів в’язку”. Цього року війна внесла свої корективи у проведення та тематику конкурсу. У річницю повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну діти складали казки про перемогу України, про її героїв. Складно було визначити переможців, бо юні письменники з великим бажанням взялися за роботу і навіть під час тривоги, в укритті, не полишали цю справу. Переможцями стали: серед учнів 3 класів: І місце – Хмель Аглая, ІІ місце – Нечепуренко Богдана, ІІІ місце – Доброскок Андрій; серед учнів 4 класів: І місце – Гіреш Аліна, ІІ місце – Білоус Божена, ІІІ місце – Колодій Христина. Спробували свої сили навіть учні 1-В, 1-Г та 2-В класів. Тепер на наступний рік вони вже будуть досвідченими казкарями!
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-09_16-08-51-915.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-09_16-08-51-959.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-09_16-08-51-725.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-09_16-08-51-609.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-09_16-08-50-848.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-09_16-08-51-154.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-13_13-07-23-506.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-13_13-05-33-591.jpg)