Розкажу казку за бубликів в’язку

У нашій школі другий рік поспіль проводиться літературний конкурс “Розкажу казку за бубликів в’язку”. Цього року війна внесла свої корективи у проведення та тематику конкурсу. У річницю повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну діти складали казки про перемогу України, про її героїв. Складно було визначити переможців, бо юні письменники з великим бажанням взялися за роботу і навіть під час тривоги, в укритті, не полишали цю справу. Переможцями стали: серед учнів 3 класів: І місце – Хмель Аглая, ІІ місце – Нечепуренко Богдана, ІІІ місце – Доброскок Андрій; серед учнів 4 класів: І місце – Гіреш Аліна, ІІ місце – Білоус Божена, ІІІ місце – Колодій Христина. Спробували свої сили навіть учні 1-В, 1-Г та 2-В класів. Тепер на наступний рік вони вже будуть досвідченими казкарями!