Продовжуємо листування

Учні Початкової школи №334 Дарницького району м.Києва у 2023/2024 навчальному році продовжують дружбу за листуванням з учнями із Каліфорнії Невада Сіті. Під керівництвом вчителів Кметик Тетяни Вячеславівни і Бурової Олександри Анатоліївни учні 4-х класів написали листи закордонним друзям. Під керівництвом Кантур Світлани Миколаївни учні перших класів також із задоволення взяли участь у написані листів і з нетерпінням чекають на відповідь від своїх нових друзів! Вдосконалюємо свої знання з англійської мови і набуваємо досвіду у написанні неофіційних листів!

31 жовтня в Америці святкують Хеллоуін! Тому із Каліфорнії наші друзі за листуванням надіслали учням Початкової школи №334 Дарницького району м.Києва привітання з цим святом. Діти були приємно вражені й отримали багато позитивних емоцій від відеопривітання!