Осінній ярмарок “РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!”
Останній навчальний день перед канікулами завжди цікавий і сповнений різними сюрпризами: “День уроків без уроків”, осінній ярмарок “Разом до Перемоги!” та цікаве європейське осіннє свято Гелловін заповнили цілий день. Діти разом з вчителями активно готувалися, виробляли різні поробки, придумували цікаві родзинки на уроках та костюмовані розваги. Всі кошти, які були зароблені (а їх аж 16 915 тис.!) передали до 2 танкового батальйону окремої 4 танкової бригади. Разом до Перемоги!
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-03_14-55-01-009.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-03_14-55-01-286.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-03_14-55-01-216.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-10-28_16-15-36-585.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-11-03_14-55-00-263.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-10-28_10-33-42-223.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/зображення_viber_2022-10-28_10-33-42-077.jpg)