Масляна
Масляна – це слов’янське народне свято, присвячене закінченню зими та настанню весни. Святкують його цілий тиждень, впродовж якого печуть млинці. І ця традиція, святкувати прихід весни, впродовж багатьох століть відзначається завжди весело і щедро. Не змінила її і війна з відключеннями світла та повітряними тривогами. Вихованці театрального гуртка “Овації” привітали всіх і показали свою виставу в укритті під час повітряної тривоги. Час пролетів непомітно!
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230222_093031.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230222_093134.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230222_092610.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230222_093339.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230222_093343.jpg)