Земля – планета, на якій я живу
22 квітня – відзначається Всесвітній день Землі. Це свято об’єднує жителів усієї планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження природних ресурсів, якими наділила нас природа. Учні нашої школи, усвідомлюючи важливість збереження та відновлення довкілля, взяли участь у різноманітних заходах: другокласники розмірковували, як вони можуть зробити нашу планету красивішою, а учні перших класів – започаткували гарну традицію та висадили калинову алею.
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190423_125126-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190423_124532-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190423_124542-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190423_125951-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190426_113220-1024x768.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-15cca1cbdc10b69f1df72ef75adfe946-V-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-d6616d0465d0d7e05c570023f8233ad0-V-1.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190425_102112-3.jpg)