#ДякуємоЗСУ
День Збройних Сил України у нашій школі відзначили збором і передачею подарунків для захисників, які знаходяться і на передовій, і у госпіталі. Учасники вокального ансамблю “Косарики” (керівник Горюшина Т.Ф.) підготували концертну програму – вітання для поранених захисників, привезли багато цукерок, печива, малюнків та поробок. Вихователі ГПД Кабанова А.Г. та Пржегарлінська Ю.А. разом з вихованцями передали на передову солодкі подарунки та засоби першої необхідності.
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-06_16-57-20-003.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-11-29_17-49-55-707.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-11-29_17-49-55-874.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-11-29_17-49-55-439.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-11-29_17-55-31-040.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-06_16-58-51-494.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-06_16-57-22-172.jpg)