День рідної мови
Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд. Українська поетеса Ліна Костенко влучно зауважила: «Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову». Знати, берегти рідну мову – обов’язок кожної людини. Наша головна задача сьогодні – зберегти свою мову. Вона є потужною рушійною силою, яка об’єднала українців і весь світ та веде до Перемоги України.
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-21_14-18-52-940.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-21_14-19-00-759.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-21_14-19-01-303-1.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-21_14-18-55-567-1.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-21_14-19-00-546-1.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-21_15-32-57-058.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-21_15-32-57-217.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-21_15-34-23-732.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-21_17-36-46-702.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-21_17-36-46-878.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-21_17-36-47-235.jpg)
![](https://school334.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-21_17-36-47-606.jpg)