день пам’яті та примирення
У листопаді 2004 року, рішенням 59-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, 8 та 9 травня було проголошено Днями пам’яті та примирення. В резолюції ООН пропонується державам-членам ООН, неурядовим організаціям і приватним особам відзначати один чи обидва ці дні – 8 і 9 травня, як День пам’яті усіх жертв Другої світової війни. Україна теж розпочала нову традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі. Символом Дня пам’яті та примирення з 2014 року є квітка маку.
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-08_12-03-04-369.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-08_12-03-04-969.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-08_16-17-14-606.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-08_16-17-14-941.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-08_15-01-36-253.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-08_16-17-14-771.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-08_15-17-04-395.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-08_15-01-36-412.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-08_15-01-36-571.jpg)
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-12_12-03-41-679-1.jpg)